+370 676 20520, +370 684 35567
Gurmaniškas alyvuogių ir daržovių rinkinys Turime sandėlyje

Išskirtinio skonio ispaniškų užkandžių asorti!

Alyvuogės:
GORDAL - alyvuogės išsiskiriančios savo dydžiu ir minkštimo gausa. Švelnaus skonio šviesiai žalios alyvuogės puikiai tinka kaip užkandis ar išskirtinio skonio garnyras.
CHUPAPEDOS - Ryškiai žalios Okal rūšies alyvuogės marinuotos alyvuogių aliejuje su žolelėmis ir prieskoniais. Puiki išvaizda ir nepamirštamas skonis.
MANZANILLA - žaliosios Manzanilla rūšies alyvuogės prikimštos kantabrijos ančiuviais. Išskirtinis Bernal įmonės receptas su tobulu druskos kiekiu. 

 

Kons. daržovės:
AJOS - intensyvaus skonio grynas baltasis česnakas, dar vadinamas sniego baltumo česnaku, nors konservuotas, išlaiko visas savo kulinarines savybes, kaip tradicinis česnakas.
PEPINILLOS - maži, maloniai rūgštūs, ančiuvių skonio konservuoti agurkėliai. Vieni garsiausių pasaulyje, vienas iš pagrindinių ingredientų viduržemio salotose bei užkandžiuose.
CEBOLLITAS REINA - nykštukinės rūšies marinuoti svogūnėliai. Balti, traškūs, su tobulu kiekiu acto. Šie svogūnėliai yra puikus patiekalų papuošimas ar traškus ir švelniai rūgštus užkandis.

 

Svoris neto / grynasis, gr Vnt pakuotėje
180 6

 

Kaina – 29 Eur/vnt su PVM.
Reikia pagalbos?
Skambinkite tel.
+370 676 20520, +370 684 35567
ir sutarsime dėl pristatymo
Arba parašykit mums laišką
info@kumpiai.lt
ir suteiksime jums reikiamos informacijos
Jums taip pat turėtų patikti